Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-30 23:48:13

hetyret

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Rivendell

1. Nick w grze.
Rivendell   .   paweldz.3798

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.

PvE

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.

Main Guardian, preferuję grać mocnymi tankami.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?

Używam TS3 od czasów Tibii, więc nie jest to dla mnie żadna nowość, zawsze korzystałem z tego komunikatora też w innych MMO.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Mogę zaoferować: pomoc nowym graczom, świetną zabawę oraz niezapomniane przygody. Chcę dołączyć do gildi, ponieważ jestem wiernym fanem Rocka i Roja. Chcę dołączyć właśnie do was z racji iż mam nadzieję, że będę się wspaniale bawił w świecie Guild Wars 2.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas ?

---

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Gildia to drużyna, grupa ludzi, którzy grają razem, pomagają sobię, bawią się razem, ale i odpowiedzialność też jest grupowa, dlatego jeśli ktoś coś spieprzy wszyscy za to odpowiadają. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Mam na imię Paweł, mam 15 lat, mieszkam we Wrocławiu. Interesuję się grami od najmłodszych lat. Mam za sobą wiele godzin spędzonych w Wowie, Conquerze, Rappelz i innych grach MMO.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty