Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-30 21:25:54

PAWLO2BB

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1
Punktów :   

podanie poszukwiaczz

1.Posiadam postać charra o nazwie poszukiwaczz o profesji jaką jest warrior z levelem 80
2.Tryby gry jakie preferuję są PvP jak i PvE.
3.Lubię grać klasami takimi jak wojownikiem jak i postaciami długodystansowymi (w moim wypadku w tej grze pada wybór na inżyniera).Narazię posiadam warriora ,natomiast inżyniera prawdopodobnie stworze po nabiciu stosownie wysokiego levela na moim wojowniku.
4.Osobiście mam dobry stosunek do komunikatorów jakim jest TS3 ,w ten sposób w tym przypadku gildia jeszcze bardziej zjednoczy się.
5.Chcę właśnie do was dołączyć z powodu chęci dołączenia do jak mi się wydaje elitarnej jednostki graczy ,którzy nie dyskryminują innych z servera Blacktide,którzy nierozumieją naszego języka. Natomiast na tym serverze ludzie będą posługiwać sie językiem angielskim który jest raczej powszechnie znany. Chciałbym dołączyć do was również z powodu chęci bawienia się wraz z wami w różnych okolicznościach gildyjnych.
6.Wiem o gildii z kanałów Rocka jak i zarówno Roja ,którzy wiązali z tą grą i gildią zabawę zarówno dla nich jak i dla graczy.
7.Uważam że każdy z członków gildii buduje reputacje całej gildii i każdy z osobna powinien stosować się do regulaminu gdy ktokolwiek z gildii coś zrobi nieodpowiedniego cała gildia odnosi odpowiedzialność.
8.Mam na imię Paweł i mam dopiero 13 lat i idę do właśnie do szkoły gimnazjalnym o profilu matematycznym(za około 4 miesięcy 14) , lecz to co napisałem u góry jest chyba ważniejsze od wieku to że jestem młodszy to nie znaczy że jestem idiotom moim zdaniem prezentuje trochę inny tok myślenia niż możliwe inni moi rówieśnicy .Mam nadzieję że pomimo mojego młodszego urodzenia zostanę przyjęty w szeregi brodaczy i tarczowników jestem miły i uprzejmy i stosuje się do  zasad ,moim zdaniem chodzi właśnie o to ,mam nadzieje że zechcecie mnie rekrutować .Co do hobby lubię sport a zwłaszcza wiąże nadzieje z paintballem .Gry natomiast traktuje jako hobby.Wcześniej miałem styczność także z World of Warcraft.
9.Co do zgłoszenie na ts będę o wyznaczonej dla mnie porze.
Mam nadzieję że moje podanie zostanie wzięte pod uwagę.Pozdrawiam wiem że mogłem wpisać 16 lat lecz mam nadzieję ze nie pożałuje za moją szczerość w kwestii wieku.

Ostatnio edytowany przez PAWLO2BB (2012-10-07 11:19:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl