Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-30 13:21:35

NachosZGR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Nachosa [ZAMKNIĘTY]

1. Nick w grze.

Nachosin

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.

Bardzo mi się podoba tryb PvP, ale w przyszłości planuję PvE.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.

Aktualnie posiadam Weaponsmith i Armorsmith. To są 2 ważne profesje i narazie nie narzekam więc polecam.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?

Posiadam TS3 i nie mam z nim żadnych problemów. Umiem się nim posługiwać, lecz nie byłem żadnym modem lub kimś tego rodzaju.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Wybrałem tą gildię, ponieważ jestem stałym widzem Roja i Rocka, ale też dlatego, że chciałem być w gildii, w której otrzymałbym pomoc od innych i zaoferował swoją.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?

Oglądałem Live Rocka i oczywiście usłyszałem, że takowa gildia istenieje

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Jak już pisałem wyżej, jeżeli ktoś ma problem lub nie wie co zrobić otrzymuje pomoc od innych graczy, którzy znają rozwiązanie i chcą pomóc. W skrócie rzecz ujmując pomagamy sobie nawzajem.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Na imię mam Maciej, mam nie szesnaście, lecz piętnaście lat, w tym roku idę do 3 gimnazjum i interesuję się sportem. Jeśli o sport chodzi to trenuję głownie piłkę nożną i speedball. Ulubione typy gry to FPS, MMO i strategia.

Offline

 

#2 2012-08-30 20:17:39

Rogacz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie Nachosa [ZAMKNIĘTY]

NIEPRZYJĘTY

- Nie czytasz (Ważnych) tematów na tym pod-forum.
- 7 ptk. "kluchy z olejem"... Daleko od prawdy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna