Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 21:03:11

 xjacobekx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Endrigorn

1. Nick w grze
Endrigorn
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Jeśli chodzi o to, to moim preferowanym trybem gry jest PvE, aczkolwiek tryb PvP w Guild Wars jest na bardzo wysokim poziomie
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Moją ulubiona jak na razie klasą jest Thief, ze względu na to, że uwielbiam grać assasynami. Na koncie jak na razie mam 25lvl Thiefa rasy Sylvari
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Miałem już styczność z TS3, przez długi okres czasu korzystałem z tego komunikatora tak jak i ze Skype'a
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, a za razem z humorem. Z chęcią bym pomógł dla członków tej gildii oraz bardzo angażowałbym się w jej rozwój. Chciałbym dołączyć do tej gildii, ponieważ uważam, że jest tu miła i przyjazna atmosfera.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Polecił mi tą gildię mój znajomy, który jest jej członkiem - Largen - oraz słyszałem o niej oglądając filmiki Rocka i Roja
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Według mnie 'Odpowiedzialność Zbiorowa w Gildii' oznacza to, że każdy powinien sobie pomagać, niczym 'jeden za wszystkich, wszyscy za jednego'. Powinniśmy Znosić trudy gildii razem.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Kuba, mam 16 lat, idę teraz do pierwszej liceum. Interesuję się koszykówką, chociaż ogólnie za sportem nie przepadam. Co do muzyki to najbardziej lubię Rock oraz Metal, oczywiście nie pogardzę Reggae oraz jakimś dobrym Jazzem lub Blues'em. Próbowałem grać na gitarze, lecz jedynie co potrafię to zagrać jakąś łatwą piosenkę, w której nie trzeba zbytnio latać palcami po strunach Co do gier to najbardziej lubię RPG z dużym otwartym światem, coś typu Skyrim, Kingdoms of Amalur Według mnie najlepszym przedmiotem jest historia, której mógłbym się uczyć naprawdę długo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl