Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-02 17:41:10

ksiazee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - ksiazee

Witam,

1. Nick w grze.
  ksiazee

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Zainteresowany obydwoma, ale dopiero zaczalem grac wiec PvE

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Zaczalem od wojownika chara i sylvari, jednak jeszcze chcialem przetestowac nekromante norna

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Nie mam obecnie mikrofonu, a w najblizszej przyszlosci nie planowalem zakupu. Jednak nie wykluczam, ze moze sie przydac wtedy jak najbardziej bede uzywac

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Lubie grac, te gre kupilem, poniewaz od dawna nie gralem w dobra gre MMO. Zalezy mi na dobraj zabawie i poznaniu ciekawych ludzi. Ze swojej strony moge zaoferowac pomoc jesli tylko bedzie mozliwa. Sam gram obecnie w przegladarkowa gre Wawawars gdzies tak od roku. Przynosi mi wiele radosci i na to samo licze tutaj.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Zaczalem ogladac filmy Rocka gdzies tak od 5 miesiecy, pozniej Roja. No i musze powiedziec, ze bardzo zainteresowala mnie perspektywa wspolnego grania.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii?
Jak wczesniej mowilem gram w wawawars tam tez jest gildia tylko nazywa sie Gang. Jestem tam rekruterem wiec zzylem sie z ludzmi. Pracujemy wspolnie i rozwijamy nasza ekipe. Tutaj nie wiem do konca jak wyglada zycie w Gildii, ale sadze, ze podobnie. Zamierzam zatem takze starac sie o rozwoj nie tylko swojej postaci, ale i calego zespolu.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Piotr lat 26 mieszkam w Warszawie z zawodu pracuje w biurze obslugi klienta. Lubie grac, ale nie jestem nolifem. Mam dziewczyne, dlatego 24 godziny nie bede spedzac w grze. Nocami pracuje, dlatego najczesciej z rana badz po poludniu bedzie mozna mnie spotkac. No i nocami jak mam wolne co sie zdarza 2 lub 3 razy w tygodniu.
P.S.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale przyzwyczajony jestem do ich nie uzywania.


Pozdrawiam
ksiazee

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl