Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-02 17:20:25

Netfox

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Rekrutacja Netfox

1. Nick - Netfox

2. Preferowany tryb gry - Ogólnie podobają mi się oba tryby, lecz więcej czasu spędzam na PvE, gdyż bardziej satysfakcjonuje mnie levelowanie, niż gra gdy mam już wszystko odblokowane, ale na PvP też spędzam czas.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie - Moją główną postacią jest Asura Nekromanta, ale także gram trochę człowiekiem złodziejem i charrem inżynierem.


4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych - posiadam konto na TS3 i  często z niego korzystam do różnych gier.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas? - Bardzo dobrze znam profesje - Nekromantę - gdyż była moją ulubioną profesją w GW1, poza tym jestem miły i dobrze dogaduję się z ludźmi.Jestem chętny do współpracy i posiadam kulturę osobistą.


6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas? - Nie trudno zgadnąć ze był to Rojo

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? - Miałem już przyjemność być w rożnych gildiach w różnych grach i bardzo dobrze wiem co to jest. Głównie jest to współpraca i zaufanie, gdy nawali jedna osoba, to może zawalić cała drużyna. Ważna jest także hierarchia, gdyż musi być osoba która dowodzi i ta która się słucha. Dowódca jest najbardziej odpowiedzialną osobą w drużynie.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje. - Nazywam się Wojtek, mam 16 lat mieszkam w okolicach Kłodzka i wybieram się do liceum. Moje hobby to speedcubing ( uładanie kostki rubika na czas) oraz  gra na PC i konsoli Xbox 360.

9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com - zaraz się za to zabieram.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna