Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 15:18:14

leszczu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Podanie leszczu

1. Nick w grze :
Leszczupl

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE:
Raczej Pve, ale z PvP też nie mam problemu.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Na razie posiadam tylko charra warriora i to nim zamierzam na razie grać, aczkolwiek nie wykluczam stworzenia kiedyś rangera.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Grając w Runes of Magic komunikacja z moją gildią była oparta głównie na TS3 więc jestem za.

5.Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Gildia jest jedną z podstawowych komórek w MMO więc postaram nie w niej udzielać jak najczęściej. Postaram się równiesz w miarę możliwości pomagać kolegom z gildii. Uważam, że ta gildia ma ogromcy potencjał. Mam, również nadzieję na poznanie wielu ciekawych osób w gildii.

6.Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Z kanału YouTube Roja.

7.Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Żadna osoba nie jest pozostawiona sama sobie. Jeśli wygrywamy do wszyscy, jeśli przegrywamy to, również wszyscy. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego ;-) .

8.I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Mam na imię Konrad. Mam 16 lat. Mieszkam w małej miejscowości obok Piotkowa Trybunalskiego. Jednym z moich hobby są gry komputerowe. W szczególności RPG I MMORPG. Swoją przygodę z MMO zacząłem kilka lat temu od popularnej w Polsce gry Metin 2, potem miałem także dłuższą przygodę ze wspomnianym wcześniej Runes Of Magic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna