Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 10:38:41

s1cked

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Manemeno

1. Nick w grze.
Manemeno
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
PvE lecz skopać tyłki w PvP też mogę.
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Moim ulubieńcem od czasów bety jest Elementalista i właśnie nim zacząłem swoją historię lecz narazie posiadam tylko 19 lvl.
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz preferuje rozmowę w czasie gry na ts3.
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Zaoferować mogę jedynie swoją pomoc w pve i pvp a także dawkę humoru. Chcę do was dołączyć z powodu ,że jest to Polska gildia i mam nadzieje ,że razem mile spędzimy czas w gildijnym gronie.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Z filmiku Roja.
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Co tu dużo pisać, każdy pracuje na to aby gildia była jak najlepsza i stara się pomagać swoim towarzysza broni z gildii czyli jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Patryk, wiek 18. Aktualnie chodzę do 3 klasy technikum informatycznego w Pile, moje hobby to sport i gry komputerowe.
Jestem byłym graczem w wowa z którym miałem styczność ok. 3 lat, aktualnie wow już mnie nudzi więc przerzuciłem się na Guild Warsa.
9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com
Po pozytywnym rozpatrzeniu postaram się wbić na ts jak najszybciej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno