Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 13:06:43

lukino

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 6
Punktów :   

Podanie lukinono

1. Nick w grze.
- lukinono
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
- Preferuję tryb PvP ponieważ znam wile taktyk walki przeciw różnym klasom lecz PvE też lubię
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
- Na koncie posiadam Armorsmiting oraz Weaponsmiting
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
- Mnie osobiście nie przeszkadza Ts3 wręcz lubię ten komunikator i używam go codziennie nie ma problemu lecz oprócz ts3 posiadam również skype
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
- Oferuję bardzo pozytywne podejście do grania chęci pomocy innym w grze oraz z przyjemnością expie z innymi użytkownikami jestem też doświadczonym graczem mmo i myślę że oferuję sobą wiele
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
- O gildii dowiedziałem się od Rocka i Roja na ich kanałach Youtube
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
- Otóż uważam że wszyscy są kowalami przyszłości gildii i my wszyscy mamy wpływ na to jakie postępy robi nasza gildia nie poszczególne osoby tylko my wszyscy również jeśli coś nam nie wyjdzie nie jest to wina jednej osoby to my czyli gildia zawiniliśmy
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
- Moje imię to Łukasz jestem z Łodzi mam 16 lat posiadam duże doświadczenie z grami mmo i bardzo chętnie dołącze do gildii poza tym jestem wielkim fanem Rocka i Roja
9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.
- Zgłosiłem się na kanale Ts3 zakładka Tarczownicy i Brodacze

Offline

 

#2 2012-09-01 14:05:01

wpadka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Sry koleś ale nie lubię kiedy ktoś łąmię regulamin.
5. Na napisanie dobrego podania masz tylko jedną szansę. Jeżeli Twoja radosna twórczość nie spodoba się nam, to nie będziesz miał już okazji do poprawy. Dzięki temu będziemy wiedzieć czy naprawdę zależy Ci na dostaniu się do gildii.
Napisałeś podanie wcześniej i zostało one odrzucone. Rozumiem 3 tyg. do 16 trochę szkoda, ale mogłeś postarać się pogadać jakoś z liderami i jakoś ich przekonać a nie skasować stare, odrzucone podanie i zakładać nowe z wiekiem 16 lat i czekać z nadzieją że się nie skapną i tym razem cię przyjmą. OSzukiwwanie gildii do której chcesz się dostać nie jest najlepszym pomysłem. Wiem że bardzo chcesz się dostać do tej gildii, ale nie zniżaj się do takiego poziomu oszusta. A teraz prośba do moderatorów o to aby również przestrzegali regulaminu. Ja wiem macie dużo roboty z podaniami i gildią.
3. Konto osoby, której podanie zostało odrzucone zostaje usunięte.

Ostatnio edytowany przez wpadka (2012-09-01 14:09:04)

Offline

 

#3 2012-09-01 14:30:32

lukino

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Huh zawsze jesteś taki wredny? niedostałeś się czy co ?

Offline

 

#4 2012-09-01 14:52:43

wpadka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

tego nie wiem, moim zdaniem regulamin jest po to aby go  przestrzegac a ty tego nie zrobiłeś . Ale jak napisałem mogłeś pogadać z liderami o sprawie z wiekiem , byłem  za tym abyś doszedł, może po prostu jedno ostrzeżenie, ale nie lubię gdy ktoś chce oszukiwać ludzi z którymi chce się zaprzyjaźnić. Prawdziwą odwagą jest przyznanie się do własnego bledu. Ta gildia ma naprawdę duży potencjał o ile wszyscy będą przestrzegać postawionych warunków .

Ostatnio edytowany przez wpadka (2012-09-01 15:48:03)

Offline

 

#5 2012-09-01 15:53:23

Iweczko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Przestaniecie robić off topy? Odpisywanie w podaniach ma prawo tylko osoba, która je składa(założyciel tematu) i admin. Pisanie off topu będzie karane!

Offline

 

#6 2012-09-01 16:08:14

wpadka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Ok, w takim razie przepraszam i powodzenia.

Offline

 

#7 2012-09-01 17:15:16

lukino

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Masz rację i przepraszam za kolejny post ale muszę przeprosić nawet kosztem nie dostania się do gildii. Otóż to bardzo chciałem dostać się do tej gildii i napisałem pierwsze podanie które zostało odrzucone przez mój wiek i wtedy napisałem drugi post do rekrutacji, racja mój błąd przepraszam wszystkich i to co zrobiłem było nie fair wobec innych. Jednak mam małą nadzieję że będę mógł razem z wami w przeszłości być w gildii a o sprawie z moim wiekiem rozmawiałem z Rojem który powiedział że zobaczy co da się zrobić. Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam.

Offline

 

#8 2012-09-01 23:48:08

Pietaszek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 86
Punktów :   

Re: Podanie lukinono

Przyjety na okres probny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl