Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-01 22:52:58

Yaro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Siajba

1. Siajba
2. Oba z naciskiem na PVP.
3. Trudno mówić o preferencjach po kilkunastu godzinach gry ale na razie  posiadam Human wariora.
4. Niema problemu z komunikowaniem głosowym, wręcz preferuje taki rodzaj  dialogu (po co zajmować ręce pisaniem podczas rozgrywki ) Używam TS3.
5. Chciałem dołączyć do ludzi z pasja którzy traktują grę jako rozrywkę i chwile relaksu od realnej codzienności oraz potrafią zrozumieć ze nie każdy ma czas włączyć "no life mode" , zaoferować mogę swoje towarzystwo podczas zanurzania się w nasze alter ego i rozkoszowania się tym co daje nam ta wspaniała gra oraz pomoc w miarę swoich możliwości!
6. Wiem o gildii z kanałów Rocka i Roja.
7. Jeśli wstępujesz bądź zostajesz przyjęty do danej społeczności przestajesz być anonimowy, nie jesteś już jednostka. Każdy Twój uczynek a w szczególności te złe będą utożsamiane nie z Tobą a z gildia w której jesteś wiec zachowuj się i przynoś chwałę nowej "rodzinie" która cię przyjmuje tak aby nikt nie musiał się za ciebie wstydzić lub tłumaczyć!!!
8. Cześć jestem Jarek mam 29 lat (wiem, stara d..a ze mnie ;p) mieszkam w okolicach Żywca z mmo mam tylko tyle wspólnego co 6 lat gry w Lineage 2, próbowałem tez innych mmo ale jakoś nie zabawiłem w tych światach długo (brak tego klimatu). Potem doszedłem do wniosku ze czas zerwać z tym nałogiem. Nawet mi
się udało, dopóki nie zobaczyłem zapowiedzi GW2 na kanale Rocka . I tak zaczyna się Moja historia...

9. Dajcie tylko znać kiedy jeśli tylko będę  przy kompie to montuje się na kanał

Ostatnio edytowany przez Yaro (2012-09-01 22:59:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna