Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 19:51:49

Sender

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Tuniek

1. Nick w grze.
Postać - Tuniek Konto- Sender
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Na początku rozgrywki zawsze lubię bardziej PvE, lecz później zwykle przenoszę się na PVP
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Preferuje Thief'a, ale posiadam też Enginera, który również mi się podoba.
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Stosunek? Używam, lubię, wprawdzie mikrofon nie najlepszej jakości, ale chyba nie o to chodzi (?)
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Mogę ofiarować aktywność, komunikatywność, dobrą wolę oraz wszystko o co poprosicie. Chcę dołączyć właśnie do was, ponieważ liczę na miłą atmosferę i aktywnych kolegów.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Dowiedziałem się o was z filmiku Roja (a jakże).
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii?
Jeżeli jednego z nas oszukają, nawet w obrębie tej właśnie gildii, staję za nim murem, próbuje pomóc mu, nawet własnym kosztem, aby dalej wszyscy mogli grać na tych samych warunkach. Kiedy jest event gildijny nie migam się spotkaniem z dziewczyną czy innym równie fantastycznym wydarzeniem tylko sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków, oczywiście co nie oznacza, że ta gra będzie dla mnie ponad życie prywatne...
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Wojciech, 16 lat skończone 28 stycznia, uczeń liceum, profil mat fiz inf jeśli kogoś to interesuję. Hm, jeśli ktoś chce więcej informacji o moim prywatnym życiu, to chętnie poopowiadam na team speaku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty