Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 17:00:10

Poonczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Poonczek

1. Nick w grze.
Poonczek
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Nie mam ulubionego trybu gry. Oba tryby są równie ważne. Na początku stawiam na pve, zdobywanie przedmiotów, poznawanie świata, eksploatacja dungeonów,  jednak z czasem ubijanie tysięcy potworków nudzi się i pvp jest taką odskocznią od tego. Adrenalina jaka towarzyszy w walkach jest nie do opisania.
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Obecnie gram łowcą i raczej nim będę grał do końca. Na koncie posiadam również nekromante jednak łowca bardziej mnie zaciekawił.
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Komunikacja w takich masowych grach i w gildii jest najważniejsza. Używam TSa jak i innych komunikatorów, mumble.
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Jestem zawsze miły, pomocny jeśli potrafię, póki co sam poznaję świat i próbuje wszystko ogarnąć. Oczekuje dobrego towarzystwa jak i wspaniałej rozrywki. Swoją osobą mogę wnieść nieco humoru do gildii i przede wszystkim pomoc w czym tylko będę mógł. Głównym powodem dlaczego chcę dołączyć tutaj jest Rock&Rojo oraz to że Polacy powinni się jednoczyć i pokazać swoją siłę.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Kanał Rocka i Roja.
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Odpowiedzialność zbiorowa to nic innego jak to, że za uczynki jednej lub kilku osób odpowiada cała gildia łącznie z liderem. Gracze nie będą raczej patrzeć na nicki osób, które robią coś złego ale na nazwe gildii(łatwiej zapamiętać skrót gildii niż dziwne imie gracza) i wtedy to gildia jest narażona np. na wojnę. Dlatego stosuje się wszelkiego rodzaju podania rekrutacyjne aby wyselekcjonować odpowiednich graczy na członków gildii i zminimalizować przez to problemy związane z wybrykami członków.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Tomek, 20 lat. Mieszkam w Szczecinie. Student Akademii Morskiej. Czas jaki spędzam online jest spory, praktycznie cały czas dostępny na gg. Zawsze pomocny, troche leniwy i czasem potrzeba mi motywacji do zrobienia czegoś. Lubię rock, metal, punk. Mam duży staż w grach mmo. Praktycznie wychowałem się na mmorpg - Ultima Online(grałem 7 lat i grałbym dalej ale serwer padł), lubię odgrywanie postaci. Interesuje się przede wszystkim filmami, oglądam wszystko co najnowsze, muzyką, siatkówką, anime oraz piłką nożną. Czytać też lubię ale tylko fantastykę.
9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.
Oczywiście, zgłoszę się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty