Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-01 15:29:31

Pedrodilgur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Pedrodilgura

Witam

1.W grze mam nick Pedrodilgur
2.Wolę PvE od PvP, aczkolwiek na PvP też się czasami wybiorę.
3.Najbardziej lubię (tak, wiem że to dziwne) Healerami, na swoim koncie mam inżyniera Norna lvl 24 i Asurę Mesmera lvl 2. Engineer pomimo mojego zamiłowania do Healerów bardzo mi sięspodobał i to on (chyba) pozostanie moim mainem.
4.Nie mam nic do komunikatorów . Na co dzień używam Skypa, czasami TSa, więc z tym nie ma u mnie problemu.
5.Mogę sobą zaoferować pomoc gildiową i wspólne wypady na PvP albo Eventy.
6.Może to dziwne ale nie wiem o was od R&R, bo po prostu ich nie oglądam, zobaczyłem was w akcji i zauważyłem że jesteście (chyba) najbardziej poważną polską gildią na serwerze Blacktide.
7.Myślę, że Gildia jest po to, aby jej członkowie współpracowali ze sobą i nie mieli sporów. Skłócona Gildia to nie gildia.
8.Mam na imię Filip, jestem z Włocławka, mam 16 lat (tak wiem że to dziwne że tyle "wiarygodnych" kandydatów jest w takim wieku, u mnie akurat jest on prawdziwy). Grywam w Warhammer Fantasy Battle od Games Workshopu, interesuję się Fantastyką i Literaturą. Z MMO w które wcześniej grałem może wymienić:
-Lord of The Rings Online (całkiem długo)
-World of Warcraft (krótko, nie spodobał mi się)
-i wiele innych niegodnych uwagi.
9.Zgłoszę się, tylko pytanie: Zgłosić mam się po zaakceptowaniu przez admina podania, czy od razu?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl