Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 12:59:03

Jezier

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Jezier

1. Nick w grze.
Jezier.
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
W obu fajnie się gra ale raczej preferuje PvP gdyż lubię rywalizacje z graczami
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
W GW1 grałem elementalistą ale teraz postanowiłem zmienić profesje na wojownika, jak dotąd bardzo dobrze mi się nim gra
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Nie mam nic przeciwko.TS3, Skype często używam rozmawiając z kolegami podczas gry.
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Mogę zaoferować wspaniała atmosferę oraz zabawę podczas grania, pomoc oraz wszelkie wsparcie.Poszukuje zgranej gildii w której można miło spędzić swój wolny czas.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Z YouTube poprzez kanał Rocka
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Gdy jesteś w gildii zarazem ją reprezentujesz i od tego będzie zależeć czy gildia będzie szanowana czy nie.Wybryki (zachowanie) jednego członka może zniszczyć opinie całej gildii.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Nazywam się Dawid, mam 16 lat.MMO interesuje się od wielu lat.Moją pierwszą grą MMORPG był WoW grałem w nią 4 lata, w moje oko wpadło także takie typy gier jak Silkroad, Cabal, i właśnie teraz GW2.Moim hobby są gry ale też sporty np (piłka nożna, siatkówka, koszykówka). Urodziłem się w Ameryce oraz się tam uczyłem do lat 11 dlatego J.Angielski nie jest dla mnie problemem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl