Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 03:13:18

mateusz003

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Matizor

1.Matizor
2.Obydwa
3.Grałem złodziejem teraz zacząłem grać Guardianem i nim będę chciał wbić maksymalny poziom.
4.Używam TS3 i na pewno będę go używał w GW2.
5.Mogę zaoferować pomoc graczom i miłą grę z moją osobą bo zawsze lubię i lubiłem pomagać w walce moim sojusznikom i nie tylko.Chcę do was dołączyć żeby pograć i pogadać z fajnymi osobami co daje mnóstwo zabawy niż granie w jakieś nieoficjalnej gildii albo z przypadkowymi graczami.
6.Z kanału na YouTube Roja.
7.Jeśli gracz z naszej gildii zrobił coś niestosownego to pouczamy go.Oczywiście odpowiedzialność przyjmuje na siebie cała gildia po jesteśmy grupą ludzi która ma ze sobą współpracować.
8.Mateusz mam 16 lat grałem w takie gry MMO jak Guild Wars,WOW,Runes of Magic w którą dość długo nie pograłem i Aion.Jeszcze parę innych darmowych ale tam raczej wbijałem do niskich poziomów i kończyłem przygodę z tymi grami.Lubię oglądać Anime,jestem kibicem Chelsea co z tym się wiąże nigdy nie miałem problemów z klubem które przegrywał dość ważne mecze.Mój ulubiony piłkarz to Frank Lampard,lubię czasami pojeździć sobie na desce ale częściej gram w piłkę i to chyba tyle dzięki.

Ostatnio edytowany przez mateusz003 (2012-09-01 13:15:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty