Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-09-01 01:29:39

Hussari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

PODANIE-Hussari

1. Hussari
2. Preferowany tryb gry -  Głównie PvE ale nie omieszkam spróbować trybu PvE
3. Moja podróż po GW2 dopiero się zaczęła więc nie mam wyrobionego konkretnego zdania, jak dotąd mam złodzieja ale zamierzam pobawić się też jakąś profesją posiadającą umiejętności aoe
4. Z TS3 nie mam żadnego problemu, używam go od dawna przy innych grach
5. Chciałbym tworzyć wspólnotę graczy, którzy są "ogarnięci". Mogę zaoferować wsparcie, wnieść odrobinę mojego specyficznego poczucia humoru oraz przyjazną atmosferę.
6. Wiem o was z filmików rock & rojo, które swoją drogą bardzo lubię oraz od znajomego, który jest już członkiem waszej wspólnoty(nick: Sylvari)
7.Musimy być odpowiedialni za swoje zachowanie w stosunku do gildii i osób, tóre do niej należą. Należy grac w taki sposób aby przynieść chwałę oraz rozwijać gildię. Nie sępić z zasobów gildii(tak jk w wowie, pamiętam, kiedy jeszcze w niego grałem żeby nie mówić kolokwialnie denerwowało mnie gry ktoś wyciągał wszystkie zebrane rzeczy z guild banku i nic nie dodawał). Należy pamiętać, że gildii nie tworzy kilku najlepszych graczy, ale wszyscy do niej należacy i każdy powinien grać w taki sposób, aby nie przynosić wstydu a tym bardziej nie pogrążać gildii przed innymi osobami.
8. Marcin, 20 lat, student 2 roku Architektury w Kielcach) jeśli ktoś jest z tych okolic to chętnie spotkam się na jakiegoś browarka ). Najważniejsze co musicie wiedzieć to to, że nie zamierzam poświęcać całego życia na grę bo lata lecą szybko i nie da się ich odzyskać a nie mam zamiaru gry wnuczek mnie spyta co robiłem za młodu odpowiedzieć mu słynnym cytatem " będę grał w grę". Nie zrozumcie tego źle, nie chodzi mi o to, że będę olewał sprawy gildii, co to to nie. Zmieram do tego, że będę przykładał się do pracy w gildii jak najlepiej potrafię ale niebędę online 20 godzin na dobę. O zainteresowaniach nie będę pisał, ponieważ jestem pewien, że nikogo to nie obchodzi. Jestem spokojną duszą, ale nie radz mnie denerwować bo wtedy huragan katrina przy mnie to szklanka wody. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę miłej gry !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl