Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 22:14:07

Loozak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Loozak

1. Nick w grze - Penetratorka

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE - Na razie PvE bo chce ogarnąć tajniki gry bo przyznam się szczerzę, że w GW 1 nie grałem bo mi się nie podobała

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie - Rozpocząłem grę Rangerem a ,że nie lubię zmieniać za często postaci także nie planuje na razie grać  innymi klasami;).

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3) - Używam tylko z tym zastrzeżeniem, że jak siedzę na ts'ie, nie istnieje dla mnie czat klanowy.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Mogę zaoferować pomoc innym klanowiczom, Uważam, że nikt nie jest idealny i, że jeśli ktoś jest newbie to jakiego by nie miał problemu zawsze staram się takiej osobie pomóc. Ogólnie jestem kontaktową osobą i potrafię poruszać się na przeróżnych płaszczyznach tematycznych./ Dlaczego chce do was dołączyć? Oczywiście nie ukrywam tego, że mogę się ze wszystkimi nie dogadać ale myślę, że dołączenie do gildii pozwoli mi na lepsze spędzenie czasu w świecie GW 2.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?

Skąd? Oczywiście z jutuba z filmiku Rock'a i Roja .

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Trudne pytanie. Zależy w jakich kwestiach. Raczej GW jest nastawiona na współpracę, i system w jakim stworzona jest gra nie pozwala na spięcia po między graczami. A jeśli chodzi o tryb PVP to wiadomo, że liczy się zgranie i jeśli jest ktoś na wzór kapitana który ma pod sobą grupę ludzi to jednostki mogą zgłaszać uwagi ale mimo wszystko powinni słuchać poleceń "kapitana". Jeśli chcecie o tym pogadać to raczej na ts'ie bo trudne pytanie akurat dotyczące tej gry.

Ale osobiście dodam, że dla mnie w Gildii nie ma słów kupię/sprzedam. Mam coś się komuś przyda to mu to daje .

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Michał, 19 lat od października idę na studia także będzie dużo czasu na grę . I tak jak wspomniałem jestem osobą kontaktową z którą można pogadać o wszystkim i o niczym .

9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.

Nie ma problemu ogarnę ts'a i wbijam.

Nie wiem co jest ale nie mogę wbić na ts'a

Ostatnio edytowany przez Loozak (2012-08-31 22:30:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty