Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 21:38:56

Male Kolo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 2
Punktów :   

Podanie - Male Kolo

1.Malker

2.PvE w grze Guild Wars 2 bardzo mi się spodobało i póki co na tym skupia się moja rozgrywka, lecz mam także zamiar sprawdzić się w PvP w późniejszym etapie gry.

3.Guardian, najbardziej przypadł mi on do gustu, lecz mam zamiar spróbować również Thiefa.

4.Komunikacja drużyny jest bardzo ważną częścią gry zespołowej. Dzięki temu lepiej można się poznać i o wiele lepiej się gra. Sam często korzystam z komunikatorów typu Skype czy TS3 grając z kolegami.

5.Doświadczenie w grach MMORPG mam duże gdyż grałem w wiele tego typu gier. Mógłbym pomagać graczom którzy pierwszy raz stykają się z tym gatunkiem gier. Szukam zgranej gildii, z którą przyjemniej będzie poruszać się po Tyrii. Jestem fanem Rocka i Roja od dłuższego czasu i chętnie powalczyłbym przy ich boku.

6.Rock i Rojo, osoby które subskrybuję na youtubie. O gildii słyszałem na transmisji na LIVIE Rocka oraz filmiku http://www.youtube.com/watch?v=ISjOxyI- … ture=g-u-u.

7.Definiuję to w ten sposób, że wspieramy siebie nawzajemy i pomagamy w każdy możliwy sposób. Podczas PvP gdy nasz przyjaciel z gildii zostanie zabity, atakujemy przeciwnika żeby się odgryźć i pokazać, że to my tu rządzimy i nike nie będzie atakował naszych kompanów.


8.Na imię mam Szymon, mam 16 lat. Mieszkam 60km od Poznania - w Chodzieży. Uczę sie w liceum na kierunki MAT-FIZ. Moje hobby to jeżdżenie na rowerze BMX (jeżdżę od 3 lat), lubię czytać książki i grać w gry komputerowe. Posługiwać się językiem angielskim potrafię dość sprawnie. Jeśli zostanę przyjęty napewno powiem coś więcej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl