Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-31 00:02:14

Virooz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Virooz

1. Nick w grze.
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

1. Virooz
2. PvP i PvE z tym że bardziej PvE
3. Virooz to mój main champion i jest to warrior(31lvl), w przyszłości utworzę też thief'a i necro, a także
chciałbym zobaczy jak sprawuje się w akcji Elementalist'a z dagger'ami gdyż słyszałem że bardzo efektywnie.
4. Korzystam z TS3 i preferuję tylko ten komunikator.
5. Ciężkie pytanie :d, można by powiedzieć że jestem  weteranem gier MMO i bardzo je lubię, na GW2 czekałem prawie rok i śledziłem każdy szczegół to też byłem szczęśliwy móc zagrać w Betę co dało mi względne pojęcie o tej grze, jak członek gildii mogę zaoferować swoją pomoc w questach i innych problemach, trenuję też weaponsmith( jak na razie 88 lvl jednak codziennie trenuje ) więc mogę zrobić kilka ciekawych itemów a z racji że gram często nie będzie z tym problemów. Chcę dołączyć do waszej gildii bo uważam że większość nowo utworzonych gildii niedługo się rozpadnie, a przetrwają tylko te najlepiej zgrane i widzę że wasza gildia jest właśnie taką dobrze zorganizowaną gildii, i sądzę że nie będę musiał się obawiać jej rozpadu i rozłąki z kolegami z gildii.
6. Na stronie guildwars2.com.pl zobaczyłem filmy Rock'a i Roj'a
7. Moim zdanie odpowiedzialność zbiorowa gildii to trzymanie się jej na dobre i na złe, wzajemne zaufanie i pomaganie sobie, jaki  dążenie do rozwoju gildii.
8. Mam na imię Irek, lat 17. Uczęszczam do techniku informatycznego. Mieszkam w Chmielniku Rzeszowskim (kod pocztowy dla ciekawskich to 36-016 ^^) jestem raczej pogodny, i lubię się zabawić :x

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno