Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 21:58:38

Bruger

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

1. Bruger
2. PvE ale PvP też pewnie spróbuję.
3. Na koncie mam Charra Rangera 15 lvl ale mam w planach jeszcze Guardiana i Thiefa.
4. Potrafię się dostosować do każdego.
5. Dla gildii mogę zrobic praktycznie wszystko ponieważ chcę aby zaistniała ona w Guild Wars2 i zostawiła jakis ślad po sobie. Chcę dołączyć do tej gildii ponieważ jestem fanem Rocka i Roja od długiego czasu i pragnę spędzic w tej grze razem z nimi wiele czasu.
6. O tej gildii dowiedziałem się z filmiku wrzuconego przez Roja.
7. Według mnie osoby z niższym lvl nie powinny być odrzucane przez resztę ponieważ mogą być bardzo dobrymi graczami którzy dopiero co zaczęli grać. Takie osoby pozostawione bez wsparcia mogą się zniechęcić do gry. Tak więc bez zbędnego dalszego gadania osoby mniej doświadczone w gtej grze musza być wspierane przez osoby bardziej doświadczone.
8. Michał 14 lat lubię grac na kompie oraz na konsolach. Oprócz gier lubię grać w siatkówkę. Nie hejtuję słabszych i pomagam innym kiedy tylko mogę.

Offline

 

#2 2012-08-31 22:00:11

Patryk2660

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie

Nie masz co liczyć masz za mało lat w życiu Cię nie przyjmą nie masz co liczyć przeczytaj wzór tam pisze ,że od 16

Offline

 

#3 2012-09-01 16:06:53

Iweczko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie

Odrzucone

Offline

 

#4 2012-09-02 17:30:27

TenTypGrzmot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie

Jest napisane, ale wy macie wszędzie analfabetów

Offline

 

#5 2013-07-23 12:10:52

Tharmirar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

Mam na imię Kamil mam 14 lat, w grze nazywam się Tharmirar ( norn guardian 20lvl) . Jestem doświadczonym graczem ( na drugiej postaci miałem prawie 50 lvl ) staram się być aktywny jako członek gildii. Mam całkiem sporo czasu więc nie będzie problemów z brakiem aktywności. Dostosowuje się do zasad gildii i czuje się zobowiązany do ich przestrzegania. Grałem wieloma postaciami i w wielu trybach gry ( wvw pvp) chętni biorę udział w różnego rodzaju eventach i grupowych działaniach np. misje gildyjne. Mogę zapewnić że nie przyniosę hańby gildii. Jeżeli sprostam problemom związanym z mikrofonem to będę aktywny na ts3 .  Bardzo chciałbym poznać sławny duet Rock & rojo ( jestem fanem !!!! ) . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty