Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 20:48:14

Avemen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie-Avemen

1. Nick w grze.- Avemen.

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.- Lubie oba te tryby, ale wybiore PvP.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.- Na kącie mam takie postacie jak Warrior, Guardian, oraz Ranger, zamierzam trzymac sie tych postaci w czasie mojej gry.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?- Nie ma najmniejszego problemu, sam lubie się komunikować przez TS.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/- Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas? Nie wiem czy moge dużo zaoferować tej gildi bo gram w GW2 pierwszy raz. (W poprzednia wersje nie grałem) Lecz nie jestem samolubny potrafie się zgrać z ekipą, przedtem grałem w gry takie jak WoW lub 4story, więc mam niejakie pojęcie na temat rozgrywek i bitew rozgrywanych w gildi.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?- O waszej gildi dowiedzialem sie z filmiku nagranego przez Roja, bo już długo śledze jego kanał na YT.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))- Według mnie to pojęcie mówi o tym, że gildia powinna się trzymać razem, wszyscy członkowie gildi powinni się wspierać w potrzebach. Członek gildi powinien czuć odpowiedzialność za gildie, wiedzieć że np. dana mu funkcja powina być dobrze wykonnana, bo jeśli coś pujdzie nie tak cierpi całY zespół.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje. Nazywam sie mateusz, mam 16 lat, mieszkam niedaleko Trójmiasta, w Gw2 najczęsciej będę grał wieczorami, ponieważ mam szkołę, nie licząc oczywiście weekendów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl