Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-02 19:31:01

Lauri

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

[Podanie] - Lauri

1. Nick w grze.
1. Lauri.8064
Charr Ranger: Kolekcjoner Kosci

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
2. Chciałbym z gry wycisnąć wszystkie soki, także oba tryby mnie interesują.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
3. Aktualnie posiadam tylko jedną postać, mianowicie Charr'a Rangera. Resztę slotów na postacie zapełnić chcę innymi profesjami i rasami.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
4. Zawsze lepiej jest porozmawiać i pośmiać się wspólnie niż pisać na chacie. Komunikacja głosowa zapewnia lepszą koordynację w trakcie misji, także jak najbardziej jestem za.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
5. Od siebie mogę zapewnić zaangażowanie w życie gildii (na tyle na ile czas pozwoli), pomoc innym graczom. Granie samemu w gry MMO mija się z celem, dlatego szukam gildii w której będą aktywni, chętni do pomocy gracze z którymi ramię w ramię będzie można przemierzać świat Tyrii.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
6. Dowiedziałem się o Was, tak jak w większości przypadków, z youtuba.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
7. Tak jak w codziennym życiu, pojęcie odpowiedzialności zbiorowej oznacza, iż ogół danej społeczności ponosi odpowiedzialność za czyny jednostki. Sam osobiście jestem zdania, że każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i nie należy karać Bogu ducha winnych osób, z powodu złego zachowania danej jednostki. Doskonale jednak rozumiem, iż maksyma "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" obowiązuje m.in. w świecie wirtualnych gier i niewłaściwe zachowanie konkretnej osoby może negatywnie wpłynąć w świecie gry, na odbiór całej gildii. Tak więc gdyby któryś z jej członków swoimi działaniami wpływał negatywnie na jej opinie, powinien być on stosownie ukarany. Wprawdzie GW2 jest tylko grą, ale raczej nikt nie chciałby być utożsamiany jako złodziej, cheater etc., tylko dlatego, że jego guild tag jest taki sam jak ten, który miała ta "czarna owca".

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Moje imię to Przemek. W dniu premiery gry ukończyłem 25 lat. Dwa lata temu skończyłem studia prawnicze i obecnie pracuję w jednej z katowickich kancelarii. W wolnych chwilach lubię pograć na kompie, obejrzeć film czy spotkać się ze znajomymi. Z powodu pracy i życia prywatnego nie siedzę przy komputerze po 20h na dobę, dlatego też nie mogę zagwarantować takiej aktywności ze swojej strony. Jednak postaram poświęcić życiu gildii maksymalną ilość czasu i dostosować się do wszystkich wspólnych eventów.


Bez względu na decyzję ws. mojego podania życzę Wam samych sukcesów w GW2, dalszego rozwoju w dobrym kierunku i obyście nigdy nie musieli się wstydzić za swoich członków

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna