Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-02 19:12:38

Taiwar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

[Podanie] Taiwar

1. Nick w grze.
Taiwar.

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Oba są interesujące, na razie PvE, na PvP przyjdzie jeszcze czas.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Aktualnie gram Sylvari-Ranger (33 lvl), planuję jeszcze inżyniera, elementaliste i może coś jeszcze, chcę sprawdzić wszystkie klasy.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Rzadko używam TS3, lecz nie będzie z tym żadnego problemu. Gram na laptopie, mikrofon wbudowany, jeżeli byłby problem zawsze mam dodatkowy mikrofon.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Chętnie udzielam pomocy, gdy tylko mogę. Jestem otwarty na nowe znajomości./ Szukam miłej atmosfery i ciekawych ludzi.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
Duet Rock&Rojo.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Zachowanie jednostki wpływa na wizerunek całej gildii, nasze zachowanie może popsuć opinie na temat całej grupy.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Łukasz, lat 22. Studiuję na Politechnice Łódzkiej. Lubię grać na komputerze, szczególnie RPG, lubię filmy i siatkówkę. Interesuję się szeroko pojętnym IT, komputery, sieci, nowe technologie. Studia zabierają mi sporo czasu, lecz staram się grać gdy mam tylko wolną chwilkę, odpręża mnie to.

9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.
Zgłoszę się. Nick taki sama jak tutaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno