Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-09-02 18:35:52

Werkan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 2
Punktów :   

Podanie-Werkan

1.Nick w grze
-Werkan

2.Preferowany tryb gry
-PvP ,ale również PvE

3.Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
-Posiadam Guardiana i Engineera, którym nie często gram

4.Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
-Jak najbardziej pozytywny, często korzystam

5. Co możesz zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
-Mogę zaoferować swoje skromne usługi rzemieślnicze, pomoc w PvP, ale również w questach. Chcę dołączyć do "Tarczowników i Brodaczy", ponieważ wiem, że ta gildia ma potencjał na jedną z najmocniejszych oraz najbardziej klimatycznych. Oczywiście także poszukuje dobrej zabawy w doborowym gronie.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
-O gildii dowiedziałem się z kanałów Rocka i Roja

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
-Moim zdaniem pracujemy na całą gildię w dobrym jak i złym tego słowa znaczeniu. Wszyscy jesteśmy częścią jednej całości, lecz nie możemy pozwolić aby ktoś niszczył zabawę innym swoim zachowaniem.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
-Mam na imię Marcin i mam 18 lat, lubię pograć w siatkówkę i tenisa stołowego, jazdę samochodem, obejrzeć dobry film i posłuchać dobrej muzyki. Uwielbiam także grać ze znajomymi, co sprawia mi wielką radość . Wydaje mi się że jestem dość przyjacielsko nastawiony i kulturalny. Nie cierpię natarczywych i natrętnych ludzi, którzy za wszelką cenę chcą popsuć grę innym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna