Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 17:16:30

Karpat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Karpat

1. Nick w grze.

Karpat

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.

Jeśli istnieje wybór między serverem PvE a PvP wybieram zawsze ten pierwszy, choć w późniejszych etapach gry nie wzgardzę pobiciem jakiegoś innego gracza

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie. 

Na koncie stoworzyłem tylko Norna Warriora, jako że interesuje mnie mitologia nordycka + uwielbiam grać rasowymi wojownikami czyli heavy armor i broń biała ten wybór jest dla mnie idealny.
 
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?

Komunikatorów głosowych używam o wiele częściej niż czatów, więc taki sposób komunikacji mi jak najbardziej odpowiada.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Jako, że jestem w klasie maturalnej nie będę bez przerwy online, choć codziennie postaram się wbić. Chcę dołączyć do tej gildii, bo wiem, że gra w niej dużo osób, a dodatkowo jest ona bardzo wyrozumiała, co w tym okresie mi się przyda Swoją osobą mogę zaoferować zarówno pomoc w późniejszym etapie gry, będę się również starał brać udział we wszelkich wypadach gildijnych.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?

O gildii dowiedziałem się ze streama Rocka

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Większość osób pewnie skupiało się na pozytywnych aspektach tego pojęcia, ja natomiast poruszę negatywne strony, gdyż z doświadczenia wiem, że na to najbardziej trzeba uważać. Mianowicie chodzi tutaj o czarne owce w gildii, czyli sytuacja, kiedy jedna osoba wpłynie negatywnie na drugą spoza gildii, odpowiedzialność ponosi za to cała społeczność tejże, z czym spotkałem się już wielokrotnie (wyzwiska gildii na czacie, nie samego gracza). Oczywiście pod tym pojęciem kryje się też wiele innych tez czy sytuacji.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Mam na imię Bartek, mam 18 lat, jak już wcześniej wspomniałem jestem w klasie maturalnej. Interesuję się muzyką (większość czasu), komputerami i grafiką, choć regularnie spotykam się z przyjaciółmi. Jak to mówią "Jak się chce to na wszystko znajdzie się czas"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno