Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 15:55:29

CornackGorrtes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

rekrutacja

NICK W GRZE:

-CornackGorrtes

PREFEROWANY TRYB- PVP PVE

-raczej pve ale pvp jest świetnie zrobiony w guild wars 2 więc też

PROFESJE KTÓRE PREFERUJE I TE NA KONCIE

-na początku będę grać tak jak przez wiele lat w wowie wojownikiem i żadną inną klasą, a później myślę że większością (ale przede wszystkim wojownik ! )

MÓJ STOSUNEK DO KOMUNIKATORÓW GŁOSOWYCH

-jak grałem w wowa to tylko skypa używaliśmy ale przyznam się że nigdy nie korzystałem z ts3 lecz jeśli jest dobry to czemu nie

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ GILDII DLACZEGO CHCĘ DO WAS DOŁĄCZYĆ

-nie będę owijać w bawełnę nasza mowa musi być prosta tak tak nie nie, więc dlatego chcę do was dołączyć ponieważ jestem już długo widzem R&R i zawsze chciałem pograć z nimi  i z ich fanami w typie gry który najbardziej według mnie i moich doświadczeń z wowa (poznałem przyjaciela ) najbardziej łączy i bawi
-mogę zaoferować pogodnego wojownika-narazie

SKĄD O WAS WIEM ?

-codziennie oglądam materiały R&R i z nich się o was dowiedziałem

JAK DEFINIUJE POJĘCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ W GILDII   

-uważam że każda gildii powinna mieć szacunek do innej gildii jako całości jak i pojedynczych członków. Jeśli ktoś obrazi np. osobę z innej gildii to jako członek innej , jako jej przedstawiciel narusza dobre imię nie tylko swojej postaci i osoby ale też całej gildii, więc jeśli jesteśmy wspólnotą w grze to odpowiedzialność za jednego/jedną z nas spada na nas wszystkich. Szanujmy i pouczajmy  się nawzajem !

COŚ O MNIE

-Mam na imię Jan i w maju skończyłem 16 lat. Mieszkam w wawie i trenuje 2 lata tenis stołowy w warszawskim zespole, klubie Hals , również trenuje tenisa ziemnego i narciarstwo. Inną moją pasją jest od dawna fantastyka. Kiedyś nie lubiłem czytać teraz wręcz przeciwnie. Uwielbiam rock , metal punk volk power metal MUZYKĘ KLASYCZNĄ I OPERĘ szczególnie verdiego ale byłem tylko na jego 2 operach. Co do gier komputerowych zawsze je lubiłem. Spędzam przy nich raz więcej raz mniej czasu ale staram się być na bieżąco w inf. z tej branży jak i branży smartphonów i tabletów (szczególnie), komputerów gadżetów itd. Grałem wiele lat w wowa z naprawdę niezłym wynikiem byłem w największej polskiej gildii już nie pamiętam nazwy bo nie grałem 1 rok , skończyłem bo za dużo spędzałem przy nim czasu a teraz chcę powrócić do mmo. Zgadzam się z tym że gry łączą a nie dzielą ale nie powinny łączyć w jeden nie-realny świat, mogą być naszą pasją ale nie życiem lecz jego częścią (jeśli ktoś chce ). Bawmy się nimi ale nie egzystujmy

PUNKT 9

-zgłosiłem się i czekam na odpowiedź


Pozdrawiam ! Brodata Tarcza !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno