Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 12:00:58

Eldakar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 3
Punktów :   

Podanie Eldakar

Witam,

1. Nick w grze.
  Eldakar    - Postacie:  Elderad i Valarad

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
Dopóki nie poznam dobrze mechaniki gry i swojej postaci  PvE, później  zarówno PvE jak I PvP

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Na razie testuję ( nie maiłem okazji uczestniczyć w beta testach )
Inżynier, Wojownik  ( choć na główną postać raczej wybiorę Inżyniera )

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Kiedy grałem w WoW, w gildii  TS był obligatoryjny więc nie jest to dla mnie nowość.
Jednak z racji tego że mam małe dzieci moja aktywność na TS ( zwłaszcza wieczorami ) może się ograniczać do słuchania.

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Jestem dojrzałym spokojnym człowiekiem. Chętnie pomogę innym. Grałem kilka lat w WoW także w tzw endgame. Byłem członkiem gildii będących w czołówce rankingów serwera w progresie PvE, więc miałem okazję zobaczyć jak wygląda gra z innymi ludźmi, gdzie każdy odpowiada nie tylko za siebie ale za dobrą zabawę i efekty gry innych graczy.
Mam takie poczucie że grając w GW2 właśnie z wami, będzie sympatycznie.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?
No niestety nikt mnie nie może polecić.  Skąd wiem o was? No tutaj nie będzie niespodzianki - materiały przygotowane przez Rocka i Roja  zainteresowały mnie nie tylko samą grą GW2 ale także perspektywą wspólnego grania w gildii.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii?
W gildii troszkę  jak w rodzinie. Nie możesz patrzeć na czubek własnego nosa. W przypadku wspólnej zabawy od tego co i jak robisz, zależy satysfakcja z gry innych osób oraz realizacja celów jakie wspólnie przed sobą wyznaczymy.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Mariusz. Mam 29 lat. Zajmuje się marketingiem i handlem w firmie produkującej flagi.
Mam rodzinę : żonę i dwójkę dzieci: 4 letniego synka i 1,5 roczną córeczkę.
Nie jestem " Nolifem". Mam swoje obowiązki jednak chciałbym spędzić czas na wspólnej  zabawie zwłaszcza wieczorami.
Mam spore doświadczenie w grach zwłaszcza w RPG. Jeśli chodzi o MMO To wiele lat grałem w WOW, a także przez kilka miesięcy W LOTR Online.

Pozdrawiam
Mariusz (Eldakar )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl