Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 12:00:33

Boodom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Boodom

1. Nick w grze.
Boodom.
2. Preferowany tryb gry.
Najbardziej pasuje mi tryb PvE, ale w grach typu GW2 (świetnie zrobiony tryb PvP) druga opcja też może mnie zainteresować.
3. Ulubione profesje.
Przede wszystkim klasy typu wojownik, a w GW2 także obrońca, ale lubię też grać postaciami pokroju łotra czy łowcy (w żadnej grze nie przypadł mi do gustu mag).
4. Stosunek do komunikatorów głosowych.
Komunikatorów głosowych używam często podczas gry, zarówno na większą skalę (TS3), czyli do rozmów np. z gildią czy osobami grającymi na tym samym serwerze, a także do rozmów z mniejszym gronem graczy, zazwyczaj z kolegami, wtedy używamy Skype.
5. Co mogę zaoferować gildii swoją osobą?
Bardzo chętnie pomogę w rozwoju gildii, będę aktywnie brał udział we wszystkich (w miarę możliwości) we wszystkich wydarzeniach i pracach z nią związanych. Pomogę też chętnie graczom o niższym poziomie, lub nie rozumiejącym mechanizmów gry.
6. Skąd wiem o gildii?
O gildii dowiedziałem się z filmów Roja, i z niecierpliwością czekałem aż zostanie założona .
7. Jak definiuję pojęcie odpowiedzialności zbiorowej w gildii?
Według mnie jest to integracja z innymi członkami gildii, aktywne uczestniczenie w wydarzeniach związanych zarówno z rozwojem grupy, jak i wspólna zabawa na serwerze. Jednak przede wszystkim jest to wzajemna pomoc i wyrozumiałość.
8. Info o mnie .
Nazywam się Kuba, mam prawie 16 lat (kończę w październiku) i mieszkam w Warszawie. Mam szerokie horyzonty muzyczne (od bluesa, przez reggae, aż po metal, razem z gatunkami kompletnie wyrwanymi z tej linii, np. funk czy początki hip-hopu). Gram na gitarze od ponad 2 lat, na pianinie od roku. Uwielbiam sporty wodne, przede wszystkim żeglarstwo i windsurfing, ale lubię też grać w tenisa. Myślę, że mój poziom angielskiego jest zadowalający, moja mama jest nauczycielką tego przedmiotu, więc nie mam innego wyboru jak tylko uczyć się sumiennie tego języka . Poza tym, jestem wstanie w skrajnych przypadkach dogadac się także po niemiecku. Mam doświadczenie w grach MMORPG, jak i w zwykłych RPG. Grałem w WoW, pierwszą część GW i Dungeons & Dragons Online. Testowałem też inne gry, np. Runes of Magic czy Aion, ale żadna nie przykuła mojej uwagi.

Mam nadzieję, że administracja pozytywnie rozpatrzy moje podanie i czekam z niecierpliwością, by rozpocząć grę w nowej społeczności jaką jest ta gildia .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna