Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-02 11:14:15

IneedMedic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Ms War

1. Ms War

2.Obydwa tryby są interesujące ale narazie skupiam sie na PvE pozniej mam zamiar pograć PvP .

3. (lvl 36)Engineer  a dokładniej gram na dual pistols + elixiry.Moje profesje to huntsman i leatherworking.

4. Komunikacja głosowa pasuje mi jak najbardziej często siedzę z kolegami na ts wiec nie ma problemu, mam sprawny mikrofon i słuchawki wiec jak najbardziej na tak .

5. Zaoferować mogę dobrą zabawę i pomoc na polu bitwy jako engineer. Gildia zainteresowała mnie z filmiku Roja i chciałbym dołączyć do was żeby się dalej rozwijać i mieć z tego zabawę.

6.O gildii dowiedziałem się z filmików Rocka.

7. Moim zdaniem oznacza to ,ze każdy gracz w gildii powinien szanować innych graczy i nie tylko z gildii a i na całym serwerze .

8. Mam na imię Adrian . Mam 18 lat, mieszkam pod Wa-wa. Moje zainteresowania to gry komputerowe i piłka nożna . Moje doświadczenie w grach typu gw2 nie jest duże chociaż grałem 1miesiac w wowa i z rok na private serwer. Jestem bardzo zainteresowany dołączeniem do gildii ponieważ chce się dalej rozwijać w tym gatunku gier w otoczeniu fajnych i miłych ludzi gdzie mogę się czegoś nauczyć i będzie sprawiało mi to przyjemność.


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź .

Ostatnio edytowany przez IneedMedic (2012-09-02 11:23:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty