Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-02 10:02:15

Caendil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Caendil - podanie

1.  Caendil

2.    Chętnie będę grał w obu trybach, trzeba korzystać z całej zawartości gry.

3.  Sylvari Elementalista na razie lvl 11, ale jak wiadomo, tutaj nie mam takiego parcia na levelowanie.

4.     W innych mmo używałem TSa, więc nie mam nic przeciwko

5.   Co mogę zaoferować? Hmmm, wsparcie jakie tylko będę miał możliwość, doświadczenie z innych mmo, no i przede wszystkim siebie

6.     Jak chyba większość osób, z filmików Rocka i Roja.

7.     Odpowiedzialność zbiorowa - podstawowa definicja to że kiedy jedna osoba nabroi, to cała grupa musi  płacić za błędy tej osoby, rzecz którą nauczyciele w szkołach stosują zbyt często ( kartkówki itd).  W gildii to też zwykle było że często przez błąd jednej czy dwóch osób, często jakaś wyprawa nie szła po myśli, często jedna osoba wystarcza by zniechęcić ludzi do całej gildii. Ale mam nadzieję że tutaj nic takiego się nie wydarzy.
Mam jednak nadzieję że to działa również w 2 stronę i jak ktoś dobrze reprezentuje gildię, to reszta też na  tym korzysta.

8.     Mam na imię Artur, lat 18 i 3/4. Chodzę to technikum informatycznego. Lubię komputery praktycznie pod każdą postacię, ostatnio też odkryłem nowe hobby, jakim jest ASG. Słucham muzyki głównie tej cięższej.(Metal itd). Jako że teraz szkoła i matura, nie wiem czy będę tak aktywny jak bym sobie tego życzył ( a życzyłbym sobie często), ale postaram się jak mogę.
Cóż mogę więcej powiedzieć... Chyba tylko tego - pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno