Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 16:45:34

Jembobry

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Jembobry

1. Nick w grze.

Jembobry

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.

Zdecydowanie PvE. Co do PvP to lubię czasem zagrać, ale mój komputer nie wyrabia na WvWvW (5fps, nieciekawie)

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.

Norn Thief oraz Norn Warrior z podobnym priorytetem. Mam też Charra Rangera, ale on będzie expiony w następnej kolejności. Nie wykluczam pojawienia się następnych postaci.

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?

Będę szczery. Nie przeszkadzają mi, na rajdach i różnych wyprawach bardzo przydatne, a nawet niezbędne, ale jak gram "tak sobie", czyli lvl-uję swoją postać w samotności wolę to robić w ciszy (nie zawsze, czasami brakuje mi czyjegoś głosu w słuchawkach). W skrócie, jeśli gram razem z kimś z gildii to nie ma problemu z TS'em lub innym komunikatorem. Mogę zmienić swoje nastawienie jeśli będzie tego wymagało przyjęcie do gildii.

5.  Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Szukam jakiejś gildii "na poziomie", czyli zgrana ekipa, ogarnięci liderzy itp. Wydaje mi się, że znajdę to tutaj. Rock i Rojo to swoją drogą, Przyjemnie będzie pograć czasem w ich towarzystwie. Jeśli chodzi o mnie to  jestem kulturalny, nikogo nie wyzywam, chętnie pomagam i będzie mnie można spotkać na wielu wyprawach. 

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?

Rock&Rojo oczywiście.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Podzielę to na dwie części:
1) Wewnątrz - Myślę, że wszyscy powinni się szanować i nie obwiniać innych za ewentualne wpadki podczas wypraw. Nie wyszło to trudno, jedziemy jeszcze raz a nie szukamy winnego.
2) Zewnątrz - Ważnym elementem przynależenia do gildii jest godne jej reprezentowanie. W wypadku sojuszy lub łączonych wypraw należy nie narobić "siary". Przez nieodpowiednie zachowanie się jednej osoby może cierpieć cała gildia.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Nazywam się Jarek i mam 17 lat. Mieszkam w Szczecinie. Mam spore doświadczenie w grach MMO (Głównie World of Warcraft oraz Age of Conan. Do tego masa darmowych MMO.) Jestem aktywnym graczem, jednak ze względu na zaczynający się rok szkolny nie będę miał wiele czasu, ale kilka razy w tygodniu na pewno się uda.

9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.

Nie ma problemu.

Ostatnio edytowany przez Jembobry (2012-09-01 16:48:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno