Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 13:21:30

Rodla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Rodla

1. Nick w grze.
Rodla
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
70/30 PvE, ale nie stronię od PvP
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
Jestem dość monotematyczny i dopóki nie wyleveluje mojego Nekro do maksa nie zamierzam zmieniać postaci. Później najpewniej dojdzie jakiś "siekacz" w osobie warka lub guarda
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
Używałem już chyba wszystkiego, i żaden nie jest mi obcy. Skype, Ventirlo, TS3...itd. Najbardziej lubię zdecydowanie TS3 i Venta
5.Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Jeśli chodzi o właściciela to mogę zaoferować lubiącego się pośmiać i pobawić gracza kochającego to uniwersum, bardzo chętnie pomogę każdemu kto tylko mnie o to poprosi ponieważ uwielbiam robić questy, farmić różne rzeczy i skillować profesję. Jeśli chodzi o postać to oferuję Tailoring i wytwarzanie różdżek, zapewniając przy tym że będzie to wysoki poziom usług. Czemu do was ? Bo szukam graczy którzy lubią się bawić a przy tym pogadać na luzie zarówno na TS jak i chacie.
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Z YouTube poprzez kanał Rocka 
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Jesteśmy odpowiedzialni ze siebie i naszych członków, jeśli którykolwiek z nas popełni jakiś błąd np: cheat-uje to musimy być świadomi że odbije się to również na nas gdyż zaakceptowaliśmy danego członka guild i zaufaliśmy mu.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mariusz, ale szczerze powiedziawszy nienawidzę swojego imienia. Więc jeśli mnie zwerbujecie prosiłbym o używanie nicku. Mam 23 lata i spory bagaż doświadczeń związanych z MMO na czele z WoW i GW1 (odpowiednio sham orc i elementalista). Dawno temu również MU, Tibia itp. No i oczywiście dumny student SGGW w Warszawie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl