Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 11:37:09

Firod

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 2
Punktów :   

Podanie - Firod

1. Nick w grze:
Firod

2. Preferowany tryb gry:
PvE, ale PvP także mnie kręci.

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie:
Gram Charrem Rangerem

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3):
Posiadam i jestem aktywny

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Jestem weteranem pierwszej części, gdzie wymagane były umiejętności wspólnego egzystowania z drużyną. To samo oferuję w GW2. Wypady na dungeony, wspólne wykonywanie story mode, to coś co lubię.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Film Roja.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii?
"Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego". Dla mnie gildia to coś w rodzaju stałej drużyny, która w jakiś sposób reprezentuje swoją pozycję w grze. Powyższe przysłowie idealnie wpasowuje się w pojęcie "Gildii". Mam nadzieję, że ta gildia przyniesie chlubę polskiej społeczności w Guild Wars 2.

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Piotr i mam 21 lat. W internecie (youtube) bardziej jestem znany jako Firod. Jestem weteranem GW(1) i całkiem nieźle idzie mi w drugiej części. Do tej pory uzyskałem 40 poziom.

9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com. W przypadku nie-dostosowania się do pt.9 aplikanci nawet zaakceptowani nie są dodawani do (listy graczy) Gildii w grze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl