Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-09-01 11:34:29

predzik87

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Predzik - podanie o przyjęcie do Gildi.

Witam serdecznie!
1. Predzik (Ranger 40lvl)
2. PvE ponieważ lubie expić, explorować i zdrobywać wszelkie dostępne bonusy w grze i na mapie świata.
3. Na koncie posiadam jak narazie tylko Rangera któremu towrzyszy wierny miś ,a lubie grać każdą klasą postaci w Guild Wars 2 każda jest unikalna i wyjątkowa.
4. Mój stosunek do komunikatorów jest wszechobecny ponieważ korzystam z TS3, Ventrilo oraz najwięcej ze skype tak że  zero problemu jak dla mnie.
5. Cóż ja moge zaoferować gildi? Swój level, swoje zasoby, przede wszystkim mój czas bo to raczej on jest bezcenny i nie da sie go kupić, jestem spokojną osoba i zawsze skłonną do pomocy, inwestycja w gildie i w ludzi z gildi to najlepsza inwestycja moim zdaniem. Dlaczego ta gildia a nie inna? Bo myśle ze jest ona solidna, znana i konkretna, ma swoje zasady i się ich trzyma a ludzie w niej wiedzą czym jest gildia i o co w niej chodzi. Oraz czym jest Gildia. Gildia to ludzie a ludzie to gildia, nazwa ma małe znaczenie.
6. Wiem o was z chatu na Guild Wars 2 oraz mój kumpel mi wspomniał o was, a pozatym jestem fanem Roja i Rocka i jestem na bierząco z ich relacjami itp.
7. Odpowiedzialność zbiorowa w gildi hmmm. Dla mnie oznacza to odpowiedzialność za siebie i za innych ludzi z gildi bo cóż innego tworzy gildie jak sie ludzie? Gdy ktoś pyta ja mu pomagam i odpowiadam, gdy ktoś potrzebóje pomocy ja mu pomagam w miare moich mozliwości, i gdy sam potrzebóje pomocy oczekuje jej też z ich strony oczywiscie w miare sił. W gildia to jak w rodzinie jedni moga liczyć na innych a wszyscy pracują na dobro Gildi.
8. Krzysztof J. <> Lat 25 <> Bliżniak <> Podkarpacie(Nisko) <> Jedynak <> Magister Pedagogiki <> Maniak Gier Online <> Uwielbiam Orientalną Kuchnie "Kurczak z Warzywami w 5 smakach!" MMmmmm...
9. Na TS3 zaglądne jak tylko moje podanie zostanie rozpatrzone
Pozdrawiam Wszystkich!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl