Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-29 19:14:38

Remiczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 2
Punktów :   

Remiczka podanie

1. Remiczka
2. PvP
3. Aktualnie mam Nekromante ale Elementalista wygląda ciekawie.
4. Po prostu granie z TS3 jest o wiele ciekawsze, ale trzeba mieć słuchawki ponieważ może być problem podczas nocnego grania gdy ktoś za bardzo podnieci się grą
5. Oczywiście pomoc w rozgrywce ale na początku musi wystarczy pomoc w lekcjach. Nie wiem jeszcze w jaki sposób można wspierać innych graczy. (quest, zapomoga, darowizna itp, itd, itw)
6. Trudno o was nie słyszeć jeśli ogląda się Roja i Rocka.
7. Pierwszy raz słyszę o odpowiedzialności zbiorowej, samo słowo kojarzy mi się z komunizmem. Mam nadzieje że nikt nie będzie miał do mnie pretensji oto że ktoś nie potrafi się zachować. Oczywiście postaram się wpłynąć na innych graczy choć kiepski zemnie pedagog.
8. Remigiusz syn Tomasza wnuk Bolesława, rzekomo pełnoletni lecz nie kupie jeszcze browara gdyż nie dostałem dowodu. Mam kolegę jehowca, potrafię zagrać dwa utwory na fortepianie, hoduje gołębie pocztowe, moją ulubiona bajką są Muminki, posiadam kartę wędkarską, nie lobię palaczy, eeeeeeeeeee i wspaniałych rodziców mam. A co do mojego NickName to jest to zdrobnienie od imienia Remek, korę stworzyła moja mamusia (nie mylić ze starą) i które podchwycili moi kuzyni, więc nie miałem wyboru i musiałem się do niego przyzwyczaić.
9. Zadzieram kiece i lece.

Ostatnio edytowany przez Remiczka (2012-08-30 20:11:32)

Offline

 

#2 2012-08-29 23:55:03

Rogacz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Remiczka podanie

WSTRZYMANY

- Normalnie nie za-akceptował bym podania bo strasznie mało treści jest zawartej.
Dam Ci szansę i poproszę Cię abyś Update'ował posta w oparciu o nowy Wzór Podania.

PS: Zaskocz nas! . A i dlaczego taki zdradliwy NickName?

(TEMAT OTWARTY)

Offline

 

#3 2012-08-30 20:14:34

Remiczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Remiczka podanie

Aktualizacja jest tak dla pewności

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno