Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 23:12:36

TenTypGrzmot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 2
Punktów :   

Podanie - Cold Alice

1. Nick w grze. - Cold Alice ( Imię dziewczyny żeby nie krzyczała, że gram ^^)

2. Preferowany tryb gry-  PvE. Uwielbiam tankować.

3. Na koncie posiadam Norna>Guardiana>kobiete (w ramach swojej dziewczyny, żeby nie było). Gram Guardianem, ponieważ uwielbiam grę "czołgami"

4. TeamSpeak 3 jak najbardziej mi odpowiada.

5. Myślę, że wśród polskich gildii najbardziej rozwinę swoje umiejętności gry w waszym gronie i pomogę wam pokonać przeszkody napotkane w grze, miła atmosferę, i dobrą zabawę.

6. Wiem o was od Rock'a Alone, śledzę jego filmiki od dłuższego czasu, podoba mi się jego skromne podejście do samego siebie i gier, jak najbardziej polecam tego użytkownika znajomym.

7. Moim zdaniem, odpowiedzialność zbiorowa wiąże się z zadaniami każdej rangi w gildii i obowiązków przypisanych im. Zachowania się w zbiorowych "wypadach" oraz szacunek dla starszego rangą w "rodzinie"       

8. Mam na imię Piotr 20lat, aktualnie mieszkam w Gdańsku. Student Logistyki i Spedycji. Jak to student jest wrzesień i wrześniowe poprawki, póki co grałem tylko okazyjnie w przerwach w nauce(16 poziom i dziś pewnie wlecą jakieś ze 2). Od razu po poprawkach siadam i nadrabiam.

9. Myślę, że po zatwierdzeniu podania na spokojnie wejdę na TS3. Miłego wieczoru/dnia

Ostatnio edytowany przez TenTypGrzmot (2012-08-31 23:52:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno