Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-31 22:53:46

Kruszoon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - D I A B O L O S

1. Nick w grze:
Nick z gry to D I A B O L O S  (Literki oddzielone spacją) / Kruszon.3461


2. Preferowany tryb gry - PvP lub PvE:
Osobiście preferuję obie tryby gry , gdyż nie robi to dla mnie wielkiej różnicy , ważna jest zabawa.


3. Profesje jakimi preferujesz graæ i które masz na koncie:
Aktualnie gram Charr'em jako Ranger'em bardzo podoba mi się inicjowanie akcji z dystansu , lecz myślę w późniejszym czasie nad postacią na bliski dystans.


4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3) :
Nie będzie żadnych problemów , Często używam TS3 , bardzo dobry komunikator.


5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
Mogę zaoferować miło spędzony czas w towarzystwie , robiąc razem questy , eventy lub też po prostu na rozmowie.
Dlaczego chciałbym do was dołączyć? Ponieważ chciałbym mieć kompanów do gry, a mogę się domyśleć że znajdę tu mnóstwo takich z kulturką i dobrym poczuciu humoru



6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Dowiedziałem się z filmu na YT Rocka & Roja.


7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
Dla mnie pojęcie oznacza jedną wielką rodzinę. Gdy jeden coś przeskrobie praktycznie cała ekipa z gildii ma to na całej głowie. Gdy ktoś obraża innych, niszczy całe dobro które stworzyła gildia "rodzina". Każdy powinien zachowywać się w miarę swoich możliwości kulturalnie i z powagą.


8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje:
Mam na imię Paweł, Lat 22. W gry komputerowe gram odkąd pamiętam jak i również MMO. Pracuje zmianowo co pozwala dużo spędzać mi czasu na gry. Mieszkam w okolicach Bielska-Białej dokładniej w Porąbce Wiem... Porąbane to., więc zakańczam punkt.


9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com. W przypadku nie-dostosowania się do pt.9 aplikanci nawet zaakceptowani nie są dodawani do (listy graczy) Gildii w grze.
Odezwę się niezmiernie

Ostatnio edytowany przez Kruszoon (2012-09-11 00:22:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl