Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 22:52:53

PLG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Plg

1. Nick w grze.
- Plg
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
- Zdecydowanie bardziej preferuję PvE , lecz w ramach Gildyjnej działalności nie pogardzę PvP.
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
- W chwili obecnej posiadam Norna Warriora . Zazwyczaj wybieram postacie ,które oferują atak bezpośredni jak i z dystansu . W przyszłości planuję stworzyć Humana Thiefa , z racji jego indywidualności i zarazem potrzeby walki z przyjaciólmi , w razie niebezpieczeństwa .
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
- Nie ma problemu . W większościach gildii , w których miałem przyjemność być używałem komunikatorów (TS,Mummble,itd.)
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
- Heh , mogę zaoferować swój czas i poświęcenie w celu miłej i przyjemnej gry . Pragnąłbym brać udział w przyjemnych , a zarazem profesjonalnych walkach - prowadzonych w przytulnej , ciepłej atmosferze Dlaczego własnie dla was składam swój miecz i strzelbę ? - Nie owijam w bawełnę - Jesteście jedną z największych Gildii , co również jest zasługą Rocka i Roja
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
- Definitywnie Rock .
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
- Myślę , ze wspomniałem już o tym wcześniej . Streszczając :
/działalność prowadzona dla względów dóbr gildii
/udzielanie się w społeczności Gildyjnej
/stwarzanie przyjemnej atmosfery , a zarazem nutki profesjonalizmu
- Mógłbym pisać więcej , ale myślę , że wiecie do czego zmierzam .
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
Mam na imię Krystian , lat 15 (na prawdę nie mieszaj mnie w typy gimbusiarstwa , nie jestem tego typu człowiekiem ,to , że nie mam jeszcze 16 lat nie oznacza , ż nie jestem dojrzały ) , lubię udzielać się społecznie ( jak mogę ) , grać w gry , spotykać sie ze znajomymi , chodzić do kina itd. Mieszkam w woj. Zachodniopomorskim (to powinno wystarczyć ;P) . W przyszłości planuję studiować medycynę ( wątpie ,że to was interesuje ). Uwielbiam gry MMO . Grałem w Guild wars : factions , póltora roku w LoL`a i inne gry .



To chyba tyle
Pozdrawiam , i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Plg

Offline

 

#2 2012-08-31 22:57:35

Patryk2660

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie Plg

Wymagane 16 masz 15 co więcej mówić

Offline

 

#3 2012-09-01 16:05:39

Iweczko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie Plg

Odrzucony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl