Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 20:20:01

lukino

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 6
Punktów :   

Podanie lukinono

1. Nick w grze.
- lukinono
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
- Preferuję tryb PvP ponieważ znam wile taktyk walki przeciw różnym klasom lecz PvE też lubię
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
- Na koncie posiadam Armorsmiting oraz Weaponsmiting
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
- Mnie osobiście nie przeszkadza Ts3 wręcz lubię ten komunikator i używam go codziennie nie ma problemu lecz oprócz ts3 posiadam również skype
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
- Oferuję bardzo pozytywne podejście do grania chęci pomocy innym w grze oraz z przyjemnością expie z innymi użytkownikami jestem też doświadczonym graczem mmo i myślę że oferuję sobą wiele
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
- O gildii dowiedziałem się od Rocka i Roja na ich kanałach Youtube
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
- Otóż uważam że wszyscy są kowalami przyszłości gildii i my wszyscy mamy wpływ na to jakie postępy robi nasza gildia nie poszczególne osoby tylko my wszyscy również jeśli coś nam nie wyjdzie nie jest to wina jednej osoby to my czyli gildia zawiniliśmy
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
- Moje imię to Łukasz jestem z Łodzi mam 16 lat posiadam duże doświadczenie z grami mmo i bardzo chętnie dołącze do gildii poza tym jestem wielkim fanem Rocka i Roja
9. Zalecane jest zgłosić się na ts3: ts3.thewebcookies.com.
- Zgłosiłem się dnia 31 sierpnia 2012 roku na kanale Ts3 zakładka Tarczownicy i Brodacze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl