Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 20:10:48

Zulis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Zulis

Witam serdecznie i przedstawiam swoje podanie

Nick w grze: Zulis

Preferowany tryb gry: PvE

Profesje: Ranger

Stosunek do komunikatorów głosowych: Zupełnie pozytywny, w takich grach komunikatory głosowe tylko pomagają (wvwvw, bądź rajdy), gildia powinna być mocno zintegrowana, no i zawsze przyjemnie wspólnie pogadać i pożartować podczas szczególnie nudnych questów

Co mogę zaoferować gildii swoją osobą?: Mam duże doświadczenie w grach MMO, szczególnie w rajdowaniu, jestem tzw. Achieverem więc zawsze dążę do sukcesu, myślę że swoją osobą pomogę gildii wzrastać w siłę.

Dlaczego chcę was dołączyć?: Nie będę ukrywał, że chciałbym pograć wspólnie z Rockiem i Rojem, póki co sytuacja z gildiami na serwerze nie jest jeszcze klarowna, więc zdecydowałem dołączyć właśnie do was, bo czemu by i nie?

Skąd o Was wiem?: Rock & Rojo

Jak definiuję pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii?: Nie wiem, czy to co napiszę będzie oryginalne. nie będę specjalnie zmyślał. Moim zdaniem chodzi o to, że każdy członek gildii odpowiada za jej wizerunek, wszyscy powinni dbać o to, żeby reprezentować ją należycie, m.in. odpowiednio zachowując się publicznie. Wbrew pozorom wizerunek gildii jest bardzo ważny.

Coś o sobie: Miło mi Nazywam się Bartosz, mam 19 lat, mieszkam w Szczecinie. W październiku zaczynam studia związane z finansami i zarządzaniem. Uwielbiam gry mmo, wiele godzin przegrałem w WoWa, jeszcze więcej w Runes of Magic, poza tym podobnych tytułów było tyle, że za dużo by wyliczać. Interesuję się kulturą japońską, lingwistyką, czytam dużo fantastyki. Czas wolny spędzam ze znajomymi na piwku, z dziewczyną, bądź grając w League of Legends.

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że zbytnio nie nanudziłem i liczę, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone ^^

Ostatnio edytowany przez Zulis (2012-08-31 20:11:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno