Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-31 17:56:32

Lucas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Lucardian

1. Nick mojej głównej postaci w grze to Lucardian, a ogólny Lucas.

2. Preferuję grę PvE, ponieważ lubię eksplorację świata, szczególnie takiego jak w GW2, lecz PvP także nie jest mi obce.

3. Na razie na koncie posiadam Charr'a Guardiana, lecz na tym nie poprzestanę, ponieważ chce przetestować jeszcze inne klasy (na pewno Ranger i Necromancer), a co za tym idzie także rasy.

4. Grając w pierwszą część przyznam szczerze, że rzadko używałem tego typu rarytasów, ale patrząc na tryb i dynamikę drugiej części uważam, że jest to rzecz bardzo potrzebna.

5. Gram w Guild Wars od premiery Prophecies, więc co nie co wiem na temat tej gry. Przeszedłem wszystkie kampanie pierwszej części i tak samo jak pierwszą, jestem zauroczony drugą. Myślę, że tak jak wszyscy kandydaci mogę zaoferować pomoc i wsparcie wszystkim członkom gildii oraz przekazanie zdobytej wiedzy i pośrednio doświadczenia z pierwszej części. Chciałem właśnie dołączyć do Was, bo jestem stałym widzem kanału Rocka i Roja, więc kiedy tylko dowiedziałem się, że myślą o własnej gildii wiedziałem, że będzie to projekt na bardzo szeroką skalę. Obecnie jestem w małej gildii i niezbyt pomocnej dla swoich graczy. Dołączając do Was chciałbym już na poważnie wziąć udział w tej epickiej przygodzie (zarówno w PvE i PvP).

6. O gildii dowiedziałem się oczywiście z kanałów Rocka i Roja.

7. Grając w pierwszą część GW byłem bardzo długo w jednej gildii i wiem dokładnie na czym polega odpowiedzialność za nią. Przede wszystkim moim zdaniem każdy członek takiej gildii powinien się udzielać oraz okazywać chęć współpracy i pomocy innym (w gildii, w której obecnie jestem prawie każdy gra solo niestety). Ważne jest także działanie na rzecz rozwoju swojej gildii w każdym tego słowa znaczeniu.

8. Jestem Łukasz. Mam 20 lat. Pochodzę z Warszawy. Jestem studentem informatyki oraz w grach MMO moje doświadczenie to głownie (7 lat) Guild Wars, przez jakiś czas WoW i Age of Conan oraz w czasach podstawówki stare dobre MU Online.

9. Oczywiście zgłoszę się jak najszybciej, jeżeli tylko moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

PS: Sorry, że takie długie, ale patrząc na podania poprzedników nie chciałem być gorszy ;]

Serdeczna porośnięta brodą tarcza!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin psycholog marki Hel pensjonaty