Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 17:17:20

Dambaros

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie-Dambaros

1. Nick w grze : Dambaros

2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE : Oba typy rozgrywki są miodne w guild wars 2 więc preferuję obie ;D

3.Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie :
Gram Asurą warriorem idzie mi dość dobrze. W przyszłości mam zamiar zrobić Humana rangera


4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)? :
  Jak najbardziej na tak. Rozgrywka jest szybka i nie ma czasu na pisanie wiadomości, trzeba działać

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas? :
   Jestem miły, chętnie pomagam innym, nie brak mi poczucia humoru i zrobię wszystko to o co mnie poprosicie. Chcę dołączyć do was ponieważ oglądam filmik Roja i Rocka a moja obecna gildia nie jest za bardzo rozgadana i pomocna.

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
Dowiedziałem się o niej z ostatniego filmu Rocka i Roja.

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" )):
  Gildia to społeczność nastawiona na współpracę. Odnosimy sukcesy razem ale  i ponosimy klęski.  Wynika to z działań całej gildijnej społeczności a nie tylko jednego członka.
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje:
Mam na imię Damian, mam 18 lat z Zawodu jestem uczniem liceum . Czas wolny spędzam jeżdżąc na rowerze, grając w piłkę, słuchając muzyki lub grając na xbox-ie 360 z młodszym bratem. Granie sprawia mi wielką przyjemność  i bardzo chciałbym do was dołączyć bo granie w pojedynkę to nie to samo .

Ostatnio edytowany przez Dambaros (2012-08-31 17:26:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl