Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 17:16:37

Michmag

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Michmag

1. Nick: Michmag

2. Preferowany tryb gry - PvE.
głównie z powodu obszarowych umiejętności

3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.

Profesja: Elementalista Człowiek poziom 80
zaczynam też mesmerem, guardianem i ogólnie myślę że po paru latach będzie na moim koncie 8 postaci z super eq i po 80 lvl (tak dość ambitnie hehe puki co gram cały czas elementalistą)

4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?

Używam TS3 myślę że bardzo ułatwia grę ale nie wiem jak to będzie z Guild Wars2 podobno liczba osób w gildi może dojść do 500 jak by to wyglądało na TS można sobie wyobrazić

5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?

Gram postacią dobrą do wspomagania oczywiście jak to w gildi zaoferować mogę pomoc w misjach i prawdopodobnie trochę później pomoc finansową co do tego dlaczego ta gildia oczywiście jak wszyscy żeby zostać brodatym tarczownikiem oraz grać razem z Rockiem i Rojem + jest to polska gildia mam nadzieję że będziemy się dobrze razem bawić. Liczę też na pomoc od bardziej doświadczonych graczy np ja daje surowce i trochę kaski za wytworzenie itemka typu torba z 20 miejscami albo pomoc w wycenie itemów i oczywiście lochy jedna z fajniejszych rzeczy w grze których nie mogę zrobić sam (i bardzo dobrze)

6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub skąd wiesz o nas?

Na jednym z filmików Roja było info oraz link do strony nazwa filmu: Rock & Rojo w Guild Wars 2 #1 - Oficjalna Gildia [TiB]

7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))

Odpowiedzialność zbiorowa gildi to wspólna gra pomaganie sobie, dbanie o gildie, rozbudowywanie jej, godne reprezentowanie i ogólne dbanie o wizerunek gildi

8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.

Imię: Michał
Wiek: 17lat
Jeszcze nigdy nie zmieniłem gildi więc traktuje ten wybór poważnie.
Staram się bezkonfliktowo rozwiązywać ewentualne sprzeczki.
Oczywiście czytałem regulamin i FAQ.
Można powiedzieć że jestem perfekcjonistą lubię mieć wszystko odblokowane.
Jeśli będą jakieś składki na rozbudowę gildi, postaram się wpłacać ile się da. Ale wiadomo jak to z kasą ciągle brak. (nie wiem czy coś się płaci nie widziałem jak wygląda rozwój gildi w GW2)

9. Czy przyjmujesz do wiadomości fakt że po pozytywnym rozpatrzeniu twojego podania masz OBOWIĄZEK czytać wszystkie nowości i aktualizacje na tym forum?

Tak przyjmuję ten fakt do wiadomości

10. (I najważniejszy punkt) Czy zapoznałeś się z treścią tematu "Ważne Przeczytaj" umieszczony w pod-dziale Rekrutacja na tym forum, i czy przyjąłeś tą treść do wiadomości?

Zapoznałem się z treścią tego tematu na dowód wklejam tu tekst:

Od tego momentu nie musicie tego dalej czytać to tylko wklejony temat "Ważne Przeczytaj"

Podanie może składać osoba, która ukończyła 16 rok życia. Osoba powinna być kulturalna i potrafić się zachować w stosunku do innych graczy. Wkraczając w szereg naszej gildii zobowiązujesz się pomagać innym graczom, szanować innych oraz wystrzegasz się chęci zarabiania na swoich kolegach. W gildii staramy się dzielić i wspierać nie i materialnie. Wymagana jest również wysoka aktywność na TS oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Życzymy miłej i udanej gry.

AKTUALIZACJA

- Nieobecność na TS przez tydzień równa się z nieaktywnością - co w efekcie równa się kickiem. (Nieaktywność - To tydzień czasu bez pokazania się na TS)
- Osoba która zalicza się do grona "Kick-niętych za Nieaktywność" mają prawo do usprawiedliwienia się już po wyrzuceniu z gildii z warunkiem do JEDNEGO takiego usprawiedliwienia.
(Obecność jak i Usprawiedliwienia "After-Judgement" są ewidencjonowane na bierząco [zapisane w notatniku])

Ostatnio edytowany przez Michmag (2012-09-16 02:16:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plokna