Tarczownicy i Brodacze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-31 16:53:12

Kaperaski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie- Kaperaski

1.Nick w grze - Kaperaski

2.Preferowany tryb gry - Głównie PvP aczkolwiek PvE też odgrywa dla mnie istotną role.

3.Profesje jakie preferuje i jakie posiadam na koncie - Jest to Char Warrior (mój main)

4.Jako ,że jestem aktywnym graczem gier MMO wszelakiego gatunku dysponuje na moim komputerze wieloma komunikatorami takimi jak Ts3 Mumble oraz Ventrillo. Oczywiście aktywnie z nich korzystam i jestem do dyspozycji.

5.Co mogę zaoferować? -  Przede wszystkim oferuję miłą atmosferę ,masę humoru , kulturę oraz doświadczenie z innych gier. Mogę także wspomnieć ,że miałem styczność z pierwszą odsłoną GW ( Nighfall).

6.Osoba polecająca - Kanał Rojov13 oraz RockAlone2k i ich seria Rock&Rojo oczywiście

7.Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w gildii?
- Odpowiedzialność Zbiorowa gildii polega na tym ,że każdy z członków prezentuje swoją osobą i zachowaniem obraz gildii. Należy uważać na to co się robi co mówi oraz jak się zachowuje. Jeśli choćby jeden gracz zachowa się niestosowanie (stosując wulgarne słownictwo wobec innych bądź będąc po prostu chamski) ukazuję od razu CAŁĄ gildię w złym świetle. Zatem na każdym z graczy w gildii ciąży taka odpowiedzialność.

8.Imię wiek oraz inne informacje - Mam na imię Kacper mam 17 lat jestem z Łodzi aktualnie  się kształcę. Interesuję się światem gier komputerowych ,nowinkami technicznymi oraz sportem. Jeśłi chodzi o te "istotne informację to mógłbym ich udzielić gdybym tylko wiedział o jakei to informacje chodzi
Jeśli moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie (na co baaardzo liczę) udzelę wszelkich innych potrzebnych Wam informacji.

To tyle. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno