Tarczownicy i Brodacze


#1 2012-08-31 12:57:27

itzNaix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 1
Punktów :   

aplikacja / podanie Cirilla Elen

1. Nick w grze.
- Cirrilla Elen
2. Preferowany tryb gry -  PvP lub PvE.
- Zarówno PVP jak i PVE sprawia mi przyjemność , a w grze takiej jak GW 2 PVP jest jej nie odzownym aspektem
3. Profesje jakimi preferujesz grać i które masz na koncie.
- w tym momencie profejsi chyba brak ... chyba ze chodzi o klase postaci jest to Human / Warrior
4. Twój stosunek do komunikatorów głosowych(używamy TS3)?
- TS / Mumble / Ventrillo sa imo narzedziem ulatwiajacym komunikacje podczas wspólnych wypadow jak rowniez pozwalaja na z życie sie ludzi poprzez wielogodzinne rozmowy / fun z gry razem
5. Co może zaoferować gildii swoją osobą?/ Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?
- zaoferowac moge pomoc gdy tylko jestem w stanie oraz chec wyrwania paru chwastow podczas World vs World vs World ...
6. Osoba/osoby polecające - jeśli gildia została polecona. Lub z kąd wiesz o nas?
- Rojo Twitter ...
7. Jak definiujesz pojęcie Odpowiedzialności Zbiorowej w Gildii? (( Bądź Oryginalny lecz pisz "Do rzeczy" ))
- zarowno dobre jak i zle czyny bardzo szybko sie rozchodza po swiecie , jesli kazdy z nas bedzie uczciwy pomocny to napewno dobre imie gildii na tym zyska, zas jesli bedzie sytuacja przeciwna to rowniez to sie odbije na naszej malej spolecznosci ... tak wiec warto odnosic do siebie i ludzi z poza z szacunkiem ... bo kto wie, moze kiedys beda chcieli do nas dolaczyc
8. I coś o sobie - imię, wiek i inne istotne informacje.
- Mam na imie Marek, zajmuje sie rozwojem e-sportu poprzez organizacje BarCraftow w Warszawie jak rowniez roznych turniejow z StarCraft 2  wraz z przyjaciolmi .. traktuje to jako hobby lecz mam nadzieje ze z czasem bedzie to tez forma pracy ... Lat mam 27 , pracuje w Contact Center i ucze sie zaocznie... doswiadczenie z MMO ? mysle ze glownie WoW po okres dnia dzisiejszego... licze na pozytywne rozpatrzenie podania , oraz pozdrawiam Serdecznie
itzNaix

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk cena bez rodowodu stare ozdoby wolne domki Dźwirzyno